+48 607-767-212

sklep@chronos.info.pl 

+48 32 2410-550

F.H.U. CHRONOS Edmund Gruszczyński

41-500 Chorzów, ul. Powstańców 15

ZEGARKI DOXA

Klasyczna elegancja połączona ze szwajcarskim doświadczeniem oraz precyzją. Zegarki marki Doxa to idealny wybór dla osób ceniących gustowne dodatki, które delikatnie podkreślają wyjątkową osobowość ich właścicieli.

W świecie luksusowych zegarków marka Doxa jest synonimem klasycznej, stonowanej elegancji. Wszystkie jej kolekcje charakteryzuje wyjątkowa dbałość przy wyborze oraz kompozycji materiałów. W ten sposób każdy model marki Doxa staje się unikatowym dziełem sztuki.

Zarazem Doxa to 120 lat wyjątkowej historii, za którą kryje się ogromne doświadczenie i bezcenna wiedza na temat tajników tworzenia zegarków. Jednym z najwspanialszych osiągnięć projektantów Doxa jest linia „Grafic”, która została stworzona wraz z artystami ze słynnej szkoły wzornictwa Bauhaus. Zegarki te wyróżnia odważna i zdumiewająca oszczędność formy, dzięki której stały się one jednymi z ikon designu XX wieku. Natomiast linia „Style” to wspaniała propozycja dla osób, potrafiących docenić piękno subtelnych kontrastów, zamkniętych w prostych, geometrycznych kształtach. Z kolei dla eleganckich dam marka Doxa stworzyła wyjątkową kolekcję „Chic”. Gustowne kształty połączone z idealnie dobranymi dodatkami sprawiają, że zegarki te delikatnie podkreślają unikatowe piękno tkwiące w każdej kobiecie. Zarazem według filozofii Doxa elegancja nie jest kwestią formy, lecz ponadczasową wartością tkwiącą w nas samych. Stąd nawet jej sportowa kolekcja „Trofeo” jest wspaniałym przykładem połączenia klasycznej elegancji z niespotykaną funkcjonalnością.

Marka Doxa przez 120-lat swego istnienia stała się niedościgłym wzorem piękna. W tym czasie zyskała sobie też renomę jednej z najbardziej doświadczonych i precyzyjnych marek w świecie zegarków. Stąd jej kolekcje to idealna propozycja dla osób, marzących o zegarku, który będzie niepowtarzalnym dziełem sztuki. Kupując zegarki marki Doxa w firmie Classic Watch zyskują Państwo pewność najlepszej jakości oraz międzynarodową gwarancję ważną w 152 krajach.

Jeżeli poszukują Państwo sklepu z zegarkami Doxa lub naprawy zegarka marki Doxa, to zachęcamy do odwiedzenia naszego punktu zegarmistrzowskiego w Chorzowie lub przesłanie zapytania..

ZEGARKI DAMSKIE DOXA

ZEGARKI MĘSKIE DOXA

SKLEP INTERNETOWY CHRONOS

​ADRES


F.H.U. Chronos

ul. Powstańców 15

41-500 Chorzów

woj. śląskie

NIP: 6270003419


KONTAKT 


 

chronos@chronos.info.pl

 

tel.: (32) 241 05 50

SKLEP STACJONARNY CHRONOS CHORZÓW

SKLEP