AUTORYZOWANY SERWIS HAMILTON

 

Odkąd lotnictwo, wyczucie czasu i zegarki stały się kluczem do postępu. Bez precyzji doskonalenie lotów nie byłyby możliwe. Element niezbędny do podejmowania ryzyka, przesuwania granic i śmiałości, to typowy charakter dla Hamiltona, ma również zasadnicze znaczenie w jego sukcesie. Oto historia tego, jak Hamilton stał się częścią świata przestworzy.

 

Hamilton jest zaufanym partnerem i oficjalnym chronometrażem wysokooktanowych zawodów Red Bull Air Race World Championship; wydarzenie, które koncentruje się na szybkości i precyzji i wymaga czasu w ułamku sekundy od firmy, która rozumie świat lotnictwa. Manewry, które nieryzykują śmierci, wykonywane z zawrotną szybkością, przyciągają najlepszych pilotów na świecie, z których wszyscy marzą, by zostać królem przestworzy.

IMIĘ I NAZWISKO
TELEFON
EMAIL
MODEL:
ZAŁĄCZNIK
INFORMACJE DODATKOWE
WYŚLIJ WYCENĘ
WYŚLIJ WYCENĘ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Jesteśmy Autoryzowanym Serwisem Hamilton, co potwierdzamy certyfikatem oraz wymaganym przez markę wysokiej jakości sprzętem.

Jeżeli poszukują Państwo serwisu zegarka Hamilton lub naprawy zegarka marki Hamilton, to zachęcamy do odwiedzenia naszego punktu zegarmistrzowskiego w Chorzowie lub przesłanie zapytania do bezpłatnej wyceny poniżej. Skontaktujemy się możliwie najszybciej do 24h.

SKLEP

 

 

 

+48 607-767-212

sklep@chronos.info.pl 

+48 32 2410-550

F.H.U. CHRONOS Edmund Gruszczyński

41-500 Chorzów, ul. Powstańców 15